Greenmetrics Başarılarımız

Ekibimiz (2014)

Küçült Yazı Tipi Büyüt
Greenmetric (Yeşil Ölçüm) 2014 Türkiye Üniversiteleri Sıralamasında Bülent Ecevit Üniversitesi’nin 1. Olmasında Katkısı Bulunanlara Teşekkür Plaketi

Dünya üniversitelerini çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik alanlarında her yıl değerlendiren GreenMetric (Yeşil Ölçüm) 2014 Dünya Üniversiteler Sıralamasında, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Türkiye üniversiteleri arasında 1. olmasında katkısı olan akademik ve idari personele BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut ÖZER teşekkür belgesi verdi.

Rektörlük makamında gerçekleşen törende GreenMetric’de Türkiye’de üniversiteler arasında Bülent Ecevit Üniversitesinin 1. olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirten Rektör ÖZER başarıda önemli katkıları olan akademik ve idari personele teşekkür belgesi verdi. Rektör ÖZER “Üniversitemizin pek çok alanda yeni uygulamaya koyduğu çalışmalarının başarılı olmasından ve ses getirmesinden büyük mutluluk duymaktayız. Bu başarı bize daha fazla çaba sarf etmemiz gerektiğini de gösteriyor. Başarılarımız kadar başarılarımızın sürdürülebilir olması da çok önemli. GreenMetric konusunda 2015 yılında Türkiye’deki öncü rolümüzü sürdürmek için çalışacağız ve Dünya üniversiteleri arasındaki yerimizi daha önlere taşımak için çaba sarf edeceğiz. Bu konuda çok sayıda yeni proje hazırladık ve yıl içerisinde hepsini uygulamaya koyacağız. Çevre bilincini geliştirmeye yönelik uygulamalarla ve yeşil kampüs oluşturma konusundaki yatırımlarla Üniversitemizin bu başarıyı elde etmesi için çaba sarf eden sizin şahsınızda kampüste görevli tüm çalışanları tebrik ediyorum. Yeşilin korumasında destekçimiz olan öğrencilerimizi de ayrıca kutluyorum.”
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin